sponzorujeme,
eclair design, 2006

OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V CYKLISTICE ČSMPS 15.-16.6. 2022 V RAČICÍCH

Český svaz mentálně postižených sportovců ( ČSMPS) letos organizoval  otevřené mistrovství České Republiky v cyklistice na dráze Labe Arény v Račicích už  po 24.. Jediný zástupce Jižních Čech Klíček Záluží si přivezl v kategorii mužů B  dvě cenné medaile, zlatou a stříbrnou. Obě zásluhou Michala Vladyky, který zvítězil v silničním závodu na 30 km a druhý den,  v pětikilometrové časovce, skončil druhý.  Michal se neztratil  ani v soutěži ve veslování na trenažéru ( 1 000 m ), kde obsadil čtvrté místo. Klíček dobře reprezentovali také dva další zástupci Josef Drda ( 10., 9. a 10. místo) a Jiří Vladyka (9.  12. a 10. místo). Borec, Michal Vladyka byl také oceněn jako nejlepší sportovec své kategorie.

Denní a Týdenní stacionář Klíček Záluží děkuje všem  cyklistům za skvělou reprezentaci.

Zapsal: Kamil Sixta - PSS