sponzorujeme,
eclair design, 2006

Vyhlášení výsledků ligy ve stolním fotbalu

Liga ve stolním fotbálku se na Klíčku hraje již od roku 2014. Začíná stejně jako ostatní celoroční soutěže v září a dohrává se  v květnu. Letošní  ročník skončil díky nepříznivému počasí dříve, protože venkovní sporty musely počkat. Dramatický byl závěrečný boj o první tři příčky celkového žebříčku. Michalové, Vladyka a Náhlovský a Milan Kotaška si v ligové nástavbě museli mezi sebou ještě jednou zahrát, protože všichni získali 18 bodů z 20.možných. Nakonec se vítězem stal Michal Náhlovský před Milanem Kotaškou a Michalem Vladykou.

Konečné pořadí  bylo v zálužské tělocvičně vyhlášeno a ti nejlepší stolní fotbalisté odměněni ve středu 26. 4. 2023.
Kompletní výsledková listina je v příloze.
Oslavou konce turnaje a svátku Jiřích, kteří v celé soutěži byli tři Kotaška, Vladyka a Ciffra,  bylo odpolední opékání špekáčků u Harrachovky v Táboře.

Zapsal: Kamil Sixta - PSS